Še29162330
Se310172431
Komentarų topas
Pirmos grupės vyrų dvejeto prizininkai: (iš kairės) Gintautas Šiaučiūnas, Kęstutis Krūminas, Steponas Januška, Arnoldas Slušnys, Vaidas Mackevičius ir Rolandas Juknevičius.

Tradiciškai birželio pabaigoje sporto klubas „Žalgiris“ organizuoja atviras Rajono badmintono pirmenybes. Šiemet jose, be Kretingos rajono badmintonininkų, dalyvavo ir svečiai iš Kauno, Klaipėdos, Palangos, Panevėžio, Prienų, Šiaulių, Tauragės ir Viekšnių.

Dalyviai rungtyniavo dviejose grupėse.

Pirmoje grupėje buvo žaidžiama vyrų ir mišrių dvejetų kategorijose. Vyrų dvejetų žaidėjai kovas pradėjo dviejuose pogrupiuose. Finale dėl I vietos susikovė kretingiškis Arnoldas Slušnys ir klaipėdietis Steponas Januška prieš palangiškį Gintautą Šiaučiūną ir klaipėdietį Kęstutį Krūminą. Pajėgesni buvo A. Slušnys ir S.J anuška, įveikę varžovus 2:0 (21:13; 21:13). Trečią vietą laimėjo Darbėnų ir Vydmantų duetas Rolandas Juknevičius su Vaidu Mackevičiumi. Jie 2:0 (22:20; 21:14) nugalėjo Klaipėdos ir Kauno atstovus Paulių Bareiką ir Saulių Eibuką.

Mišrių dvejetų kategorijoje sportininkai žaidė rato sistema. Čia visas prizines vietas iškovojo svečiai. Pirmą vietą laimėjo Klaipėdos atstovai Gabrielius Vaičiulis ir Vaida Martinkienė. Sidabras atiteko kitai klaipėdiečių porai Artūrui ir Orestai Ščerbakovams. Bronzos medaliais apdovanoti klaipėdietis Mindaugas Juodvalkis ir palangiškė Sandra Čečkausienė.

Antroje grupėje kovos vyko trijose dvejetų kategorijose – vyrų, moterų ir mišrių. Vyrų dvejeto žaidėjai rungtyniavo dviejuose pogrupiuose. Finale pirmą vietą po labai atkaklios kovos pelnė tauragiškiai Rokas Gritė su Dariumi Jurgilu, 2:1 (21:19; 19:21; 23:21) įveikę vydmantiškį Edmundą Petrošių ir klaipėdietį Mindaugą Juodvalkį. Treti liko panevėžiečiai Laimonas Bečialis ir Artūras Skribė.

Moterų dvejetai taip pat rungtyniavo dviejuose pogrupiuose. Finalinė dvikova dėl I vietos baigėsi sunkia palangiškės Sandros Čečkauskienės ir klaipėdietės Gitanos Krūminienės pergale. Jos 2:1 (9:21; 21:18; 21:16) nukovė klaipėdietes Rasą Džervę ir Vaidą Martinkienę. Trečios liko vydmantiškė Aldona Kasparavičienė ir klaipėdietė Asta Comaitė, 2:0 (21:13; 21:16) nugalėjusios kretingiškę Violetą Slušnienę ir palangiškę Loretą Šiaučiūnienę.

Mišrių dvejetų kategorijoje sportininkai žaidė vieno minuso sistema. Čia visas prizines vietas vėl iškovojo svečiai. Pirmą vietą laimėjo Klaipėdos atstovai Paulius ir Darja Liutikai, finale 2:0 (21:14; 21:12) nukovę panevėžietį Artūrą Sirbikę ir klaipėdietę Agnę Stankutę. Kovoje dėl bronzos pajėgesni buvo klaipėdiečiai Kęstutis ir Gitana Krūminai, 2:0 (21:11; 21:17) įveikę vydmantiškį E. Petrošių ir kretingiškę V. Slušnienę.