Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas
„Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II“ komanda – jaunių krepšinio varžybų nugalėtoja rajone.

Kretingos sporto mokykla informavo, kad baigėsi Rajono bendrojo ugdymo mokyklų jaunių vaikinų krepšinio varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 5 komandos: 2 – Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, po 1 – Pranciškonų, Salantų ir Darbėnų gimnazijų.

Dėl III v. žaidė „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I“ komanda ir „Darbėnų gimnazijos“ komandos. Tris kėlinius vyko atkakli kova – pirmavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau ketvirtą kėlinį geriau žaidė „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I“ komanda, kuri nugalėjo rezultatu 74:56 ir iškovojo III v. „J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I“ komandai taškus pelnė Benas Montrimas – 25, Pijus Daukontas – 14, Evaldas Dirgėla – 10; „Darbėnų gimnazijai“ – Karolis Daukontas – 23, Arnoldas Stalmokas –14, Ernestas Budrikis – 13.

Dėl I v. kovojo „Jurgio Pabrėžos universitetinės-II“ ir „Pranciškonų gimnazijos“ komandos. Pirmą kėlinį laimėjo pabrėžiečiai, antrą – Pranciškonų gimnazijos atstovai, III ir IV kėlinius taiklesnė buvo „Jurgio Pabrėžos universtetinės gimnazijos-II“ komanda, kuri nugalėjo rezultatu 85:73 ir iškovojo I v. (Tadas Budrys – 23, Kasparas Jonauskas – 17, Kostas Tubutis – 15, Šarūnas Tiškus – 11; Rokas Žilinskis – 38, Justas Žiubrys – 13, Nojus Cibulskas – 11. Tautvydas Vepštas – 9.

Žaidė „3x3“

Įvyko ir Rajono kaimo mokyklų žaidynių „3x3“ bei kaimo mokyklų vaikų ir jaunučių krepšinio „3x3“ varžybos.

Mokyklų žaidynių rajoniniame etape kaimo mokyklų krepšinio „3x3“ vaikinų (gim. 2003 m.) varžybose dalyvavo 5 komandos: Darbėnų, Vydmantų gimnazijų, Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, 2 – Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro.

Pirmą vietą, nugalėjusi visas komandas, iškovojo „Darbėnų gimnazijos“ komanda (mokyt. Ingrida Grinevičienė). Antra – „Vydmantų gimnazija“ (mokyt. Romualdas Mažionis), trečia – „Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro-I“ komanda (mokyt. Marius Meškauskas).

Kaimo mokyklų krepšinio „3x3“ varžybų dalyviai

Darbėnų gimnazijos vaikinų komanda, kuriai atstovavo Arnoldas Stalmokas, Karolis Daukontas, Rokas Ruzgaila, Deivydas Sendrevičius, pateko į tolimesnį Kaimo mokyklų krepšinio „3x3“ etapą, tai yra zonines varžybas.

Kaimo mokyklų jaunučių (gim. 2005 ir jaunesnių) krepšinio „3x3“ varžybose dalyvavo 4 komandos: 2 – iš Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, po 1 – Vydmantų gimnazijos ir Grūlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro.

Pirmą vietą iškovojo „Vydmantų gimnazija“ (mokyt. R. Mažionis), kurioje žaidė Martynas Butkevičius, Aldas Markauskas, Mantas Ribačenka, Martynas Staponas, Ugnius Dėliautas. Antra – Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos-I“ komanda (mokyt. Jonas Benetis), treti – „Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro“ vaikinai (mokyt. Edmundas Šleinius).

Kaimo mokyklų vaikų (gim. 2007 ir jaunesnių) krepšinio „3x3“ varžybose dalyvavo 5 komandos: 2 – Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, po 1 – Vydmantų gimnazijos ir Grūšlaukės ir Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklų-daugiafunkcių centrų.

Pirmą vietą iškovojo „Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro“ komanda, kurioje, vadovaujami mokytojo E. Šleiniaus, žaidė Jonas Liatukas, Aidas Butkevičius, Egidijus Kantaras. Antri – "Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro berniukai (mokyt. Kęstutis Valiukas), trečia – M. Meškausko vadovaujama „Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro-I“ komanda.