Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas
Imbarės seniūnijos kalėdinio šaškių-šachmatų turnyro dalyviai nestokojo geros prieššventinės nuotaikos.

Šiemet Imbarės seniūnija kalėdinį šaškių-šachmatų turnyrą surengė Salantų kultūros centro Laivių skyriuje.

„Džiugu, kad jaunoji karta aktyviai dalyvauja propaguojant šį sportą“, – sakė Imbarės seniūnijos sporto organizatorė Sonata Valinskienė.

Kalėdiniame šaškių-šachmatų turnyre tarp vaikų I v., prieš varžovus laimėjus visas žaidimo šaškėmis partijas, atiteko Deividui Gibėžai. Antrą vietą užėmė Deividas Petrusevičius, III v. – Linas Mockus.

Suaugusiųjų šaškių turnyre jėgas išbandė ir vaikų tėvai Pirmą vietą iškovojo Diana Vičiutė, II v. pelnė Rožė Žvinklienė, III v. užėmė Artūras Augutis.

Šachmatų varžybose varžėsi ir vaikai: I v. vėl atiteko visas pergales iškovojusiam Deividui Gibėžai, II v. užėmė Lukas Gibėža, III v. – L. Mockus. Turnyro organizatoriai taip pat apdovanojo jauniausią dalyvę Giedrę Jackevičiūtę, žaidusią ir šaškėmis, ir šachmatais.